Avatar
Recenzie našich klientov

Ak ste s našimi službami boli spokojní (alebo nespokojní)
môžete nám napísať vaše hodnotenie!

Naše služby poskytujeme odborne a hlavne
na základe individuálnych potrieb klienta!

Dominik Kúdela


Chcem vyjadriť poďakovanie za rýchle a efektívne riešenie môjho problému spoločnosti PT Justitia. Bývam blízko pri menšom potoku a začiatkom januára tohto roku sa začal kopiť ľad práve pri mojom dome, pretože tam bola prekážka, o ktorú sa kryhy zachytávali. Už dlhšie som úrady žiadal o odstránenie tejto prekážky, ale neúspešne viackrát mi úrady ani neodpovedali. Ako sa kryhy kopili, stúpala výrazne hladina potoka a bez pár centimetrov by sa potok už vylial do môjho dvora. Na internete som našiel firmu PT justitia, ktorá sa zaoberá komunikáciou s úradmi a obrátil som sa nich, pretože na moje podnety úrady nereagovali. Spoločnosť PT Justitia už neviem akým spôsobom, ale dosiahla, že o dva dni prišiel bager zo Správy povodia dolného Hrona a dolného Ipľa a odstránil kryhy aj prekážku v potoku. Môžem povedať, že po obrátení sa na PT Justitia, sa už nemusím báť ľadovej povodni.

Dominik Kúdela


PhDr. Peter Močilan, PEMO -vlastníctva predkov sk


Pekný deň.

Touto cestou by som sa chcel poďakovať Vašej inštitúcii vo veci zabezpečenia Živnostenského listu vo forme voľnej živnosti, čo som zistil na internete, že za 25.-€ zabezpečí všetko od A-Z. Sprvoti som tomu ani neveril, preto som sa kontaktoval na uvedené telefónne číslo a informoval som sa, že či je to pravda. Bol som veľmi prekvapený prístupom pracovníka P&T Justitia, ktorý mi všetko vysvetlil, podľa pokynu som zabezpečil spracovanie plnomocenstva, podpísal zmluvu, zaslal emailom a neveril som na vlastné oči, že mi asi za týždeň prišla faktúra na 25.-€, ktorú som uhradil a poštou mi asi za 3 dni prišiel živnostenský list, IČO, preukaz z Daňového úradu, a jedine čo som urobil ja išiel som na základe pokynu na Všeobecnú zdravotnú poisťovňu, kde som podpísal potrebné tlačiva, bol som poučený, že budem predvolaný s predstihom a zabezpečil som si vytvorenie podnikateľského účtu, čo bolo z mojej strany všetko.

Prajem spoločnosti P&T aj naďalej vytvárať také služby pre občanov SR. Samozrejme že sám hovorím o skúsenostiach s uvedenou firmou, čo mne ani neveria moji známi.
Touto cestou Vám ešte ráz srdečné ďakujem.

S pozdravom.

Dr. Peter Močilan


Martin Bebjak, Tvoj Auto Poslíček & Poradca & Predajca


So službami firmy P&T Justitia, som bol nad mieru spokojný. Vybavenie mojej s.r.o. prebehlo bez problémov a v krátkom čase. A Samozrejme, aj za rozumnú cenu ktorá je v porovnaní s konkurenciou na dobrej úrovni. Určite Vám odporúčam využiť ich služby!


Bc. Radovan Korytár, Wing Tsun pre deti, o.z.


P&T Justitia mi bola odporučená cez jedného známeho, ktorý bol veľmi spokojný s vybavením služby, ktorú si u nich v minulosti objednal. Na základe pozitívnej referencie som sa rozhodol požiadať P&T Justitia o pomoc v súvislosti s korektúrou stanov nášho občianskeho združenia. Dočkal som sa profesionálneho prístupu a vyriešenia mojej žiadosti, tak ako som si to predstavoval.

P&T Justitia môžem ďalej odporučiť a ďakujem za spoluprácu.

Bc. Radovan Korytár


Mgr. Natália Balážová


Dobrý deň,

touto cestou by som sa chcela poďakovať P&T Justitia za ich služby. Vyhľadala som ich v súvislosti s tým, že si e-shop voči mne ako zákazníkovi nesplnil svoju povinnosť. Objednala som si tovar, uhradila ho prostredníctvom účtu v banke a čakala, kým dorazí. Dovtedy bolo všetko v poriadku, no potom som už od obchodu nedostávala žiadne e-maily o tom, ako to s objednávkou vyzerá. Skúsila som im písať, volať, avšak zostalo to bez odozvy. Neskôr som si prečítala pár recenzií, v ktorých ľudia hlásili podobné skúsenosti. Vzhľadom k tomu, že som nad tým nechcela mávnuť rukou, tak som kontaktovala P&T Justitia. Okamžite začali situáciu riešiť a zozbierali odo mňa potrebné materiály (napr. e-maily zasielané e-shopu ako dôkaz, že som sa snažila ich kontaktovať). Som naozaj rada, že existuje spoločnosť, ktorá sa snaží postaviť aj za bežných ľudí, ktorí sa stali obeťami podvodu. Taktiež chcem vyzdvihnúť to, že služby P&T Justitia sú finančne dostupné pre priemerne zarábajúceho Slováka.

S úctou,

Mgr. Natália Balážová