Avatar
S nami získate viac!

Pre všetkých našich

klientov máme balík výhodných a praktických

služieb, ktoré aj využijete!

Pre všetkých našich klientov k službe pribalíme aj balíček praktických doplnkových služieb, ktoré využije každý podnikateľ alebo iná právnická osoba.


Prepájame naše skúsenosti v oblasti správneho práva a ponúkame našim klientom využiť aj ďalšie služby za zvýhodnené ceny! Byť s nami sa oplatí!

Čo balíček obsahuje?


Virtuálne sídlo: Vieme Vám zabezpečiť virtuálne sídlo (Bratislava) za zvýhodnenú sumu (aj s ďalšou dodatočnou zľavou)! Veľa malých a začínajúcich firiem nemá na financovanie kamenného (fyzického) sídla, preto je tento spôsob "elektronického sídla" obľúbeným.


Účtovník: Potrebujete skúseného a spoľahlivého účtovníka? Už nemusíte hľadať! Zabezpečíme Vám ho! V prípade, že budete mať záujem, môžete využiť aj tento benefit vo Váš prospech.


Účet právnickej osoby v banke: Nechcete po založení firmy riešiť dodatočné návštevy bánk? Vybavte si cez nás bankový účet pre právnické osoby- môžete si určiť banku, v ktorej chcete účet mať alebo to necháte na nás a nájdeme Vám účet podľa Vašich predstáv (aj bez poplatku)!


Zmeny alebo výmaz právnickej osoby: Poskytujeme Vám možnosť prípadnej zmeny alebo výmazu právnickej osoby so zľavou 25% na cenu služby (správneho poplatku sa zľava netýka).


Zastupovanie v správnom konaní: Žiadna firma, živnostík alebo iná právnická osoba sa nevyhne komunikácií s úradmi verejnej správy. Naša spoločnosť sa zaoberá aj správnym právom a svojim klientom ponúka až 25% zľavu z bežnej ceny služby! Vybavujeme okrem iného najmä katastrálne konania, stavebné konania alebo priestupkové konania. Stačí sa nás opýtať!


Doplnkové služby: Zabezpečujeme pre našich klientov aj vypracovanie a poradenstvo vo veciach, ako sú: komunikácia s úradom práce, komunikácia so sociálnou poisťovňou, vypracúvanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad alebo aj dohôd o brigádnickej práce študenta. Aj s týmto sa na nás môžete obrátiť.
Aj tu platí až 25% zľava z bežnej ceny služby!

Aj preto tvoríme spoľahlivého a odborného partnera pre Vaše podnikanie!